Biz Kimiz?

Derler ya gün gelir hobi mesleğe dönüşür diye. Mutfaktaki beceriler, merak binlerce medeniyete ev sahipliği yapmış Antakya’da yaşarken; bu şehrin tarihi kültürü, yemeklerinin zenginliği. Bizde de öyle oldu. Antakya’da doğan ve yaşamını Antakya’da sürdüren bir ekibin tamamen doğal ve Antakya’ya özgü yöresel ürünlerin doğal gıda ürünlerini alıcısı ile buluşturduğu bir işletmeyiz.

Ürünlerimiz

Antakya’nın eşsiz lezzetlerini Türkiye’nin yüzlerce noktasına; en doğal haliyle geleneksel yöntemlerle hazırlayarak ulaştırdığımız ürünlerimizi “kendi soframızda tüketmeyeceğimiz hiçbir şeyin satışını yapmıyoruz” anlayışını ilke edinerek yola çıktık. Ürün yelpazemizin bir kısmını biz bir kısmını da yerel kadın üreticilerle birlikte hazırlıyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz

Şehrimizin yöresel kültürünün de etkisiyle, özel ürünlerimizin de yer aldığı bir konsept; bununla beraber özel olarak Hatay ve ilerleyen süreçte Akdeniz lezzetlerini tanıtmak hayali kuruyoruz. Sunumunu yaptığımız ürünlerin çoğunu kendim hazırlıyorum. Ürünleri direkt bahçelerden hem toplayıp hem de toplatıp, doğal yollarla sunuma hazırlıyoruz. Lezzet ve tazelik yönünden çok iyi geri dönüşler aldık ve almaya devam ediyoruz.